katıl
SANRI gelecek projelerinde ortaklaşacak, çarpışıp çarpıştıracak üreticiler arıyor!
 
Yaptığımız işlerde disiplinlerarası etkileşimi gözeterek farklı türlerde üretim yapan, benzer ilgi ve heyecanları taşıyan sanatçı ve üreticileri ortak işlerde buluşturmak, kurguladığımız projeleri hayata geçirmek istiyoruz.
 
Ressam, yazar, çizer, fotoğrafçı, yönetmen, çevirmen, editör, küratör, grafik tasarımcısı, reklamcı, model, makyöz, saç tasarımcısı, kıyafet tasarımcısı, senarist, oyuncu kısacası üretimin her birimine kapımız açık.
 
Portfolyonla, yazılarınla, çevirilerinle, hazırladığın yayınlarla, videolarınla, tasarladıklarınla, yer aldığın veya gerçekleştirmek istediğin projelerinle gelebilirsin.
 
Aklımızda birçok proje, hazırlamak istediğimiz birçok yayın, sergi, etkinlik var. Bize gelen, heyecanlandıran projelerin gerçekleşmesini sağlamak, geliştirmek ve bu projeler ekseninde doğru insanları buluşturma arzusundayız. Sadece bizim eriştiklerimizle değil bize erişenlerle de yeni işler yapmak istiyoruz.
 
Oluşturmak istediğimiz üretici havuzuyla SANRI Yayın ve Galeri’yi, bu çerçevede ürettiğimiz projeleri ve bağımsız projeleri beslemek istiyoruz.
 
Katılmak için aşağıdaki formu doldurman yeterli.
 
Soru ve eklemeler için katil@sanri.org adresine e-posta gönderebilirsin.
 
Şimdiye kadar neler yaptığımızı görmek için Nedir sayfasına göz atabilirsin.